uvažuješ o novém telefonu? Je mezi nimi například Huawei Nova 3 nebo nový P Smart 2019? Nyní k vybraným telefonům dárky v hodnotě až 999 Kč..

Hledáte telefon střední třídy, který s vámi vydrží i náročné pracovní tempo? A navíc bude skvěle vypadat? Máme pro vás smartphone ASUS ZenFone Max Pro M2 se skvěle zpracovaným kovovým tělem a 6,3" displejem, který zabírá zhruba 82 % čelní strany. Jedním z bonusů tohoto telefonu je i baterie s nadstandardní kapacitou 5 000 mAh. 

Nový přírůstek do nejvyšší řady telefonů ALIGATOR s lokalizací GPS.
Luxusní provedení ve dvou barvách a nový, ještě větší displej - tentokrát s úhlopříčkou 2,8“

Velice oblíbené hodinky Xiaomi Huami Amazfit dostávají svého mladšího bratra, který si bere to nejlepší a přichází jako odlehčenější varianta. Kulatý ciferník vystřídala obdélníková konstrukce, která sedí hlavně k modernímu stylu. Díky podpoře GPS a dlouhé výdrži na jedno nabití se stanou skvělým společníkem hlavně pro aktivní jedince.

Vytvořením chytré domácnosti budete moci ovládat osvětlení, elektroinstalaci, termostat, domácí alarm, kamery nebo zámky dveří na dálku skrze chytrý telefon, tablet, ale i počítač nebo televizi. Chytrou domácnost si můžete snadno zřídit sami i bez rekonstrukce či složité instalace zařízení – všechny spotřebiče, senzory a další příslušenství fungují bezdrátově přes Wi-Fi, internet nebo Bluetooth. Co všechno budete potřebovat?

Kup chytrý telefon a získej dárky v celkové hodnotě až 1200 Kč!

Již 10 let evropská firma 3mk vyvíjí ochranu zařízení. Nyní pro vás máme kompletní portfólio v nabídce na našich pobočkách. Zde je naše srovnání.

novinky ve střední třídě za skvělé ceny od společnosti Samsung

pro milovníky jednostopých vozidel nyní nově v nabídce interkomy značky Interphone, voděodolné držáky Cellularline na motocykl, nabíječky a mnoho dalšího

perfektní doplněk pro všechny herní fanoušky

« | 1 2 3 4 5 6 | »
-- Vyhledávání --
-- Odběr článků --
Facebook Logo
Mobilsalon