Předobjednejte nyní

 

Zákazník, který si v období od 11. 02. 2020 do 08. 03. 2020 předobjedná zařízení Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra 5G z české distribuce u jednoho z oficiálních prodejců a zároveň splní další podmínky stanovené v Podrobných pravidlech Kampaně, získává nárok na bonus – bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ („Bonus“) zdarma.

Podrobná pravidla naleznete „ZDE“ nebo Vám je ochotně zodpovíme na naší infolince +420 702 193 570 nebo e-mailem info@samsung-bonus.eu.

Registraci můžete provést ZDE“.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

 

S20 Ultra 5G

Nyní k telefonu jako dárek při předobjednávce:


- Samsung Galaxy Buds+

- Prémiový servis "Moje Galaxy"

- Samsung Care

Seznamte se s Galaxy S20 Ultra 5G. Revoluční 8K Video Snap mění způsob, jakým zachycujete nejen videa, ale i fotografie. Navíc díky zabezpečení Samsung Knox, inteligentnímu řízení baterie a silnému procesoru poznáte zcela nový mobilní svět.

Kompletní specifikace ZDE

 

Samsung Galaxy S20+

 

S20 Ultra 5G

 

Nyní k telefonu jako dárek při předobjednávce:

- Samsung Galaxy Buds+

- Prémiový servis "Moje Galaxy"

- Samsung Care

Seznamte se s Galaxy S20+. Revoluční 8K Video Snap mění způsob, jakým zachycujete nejen videa, ale i fotografie. Navíc díky zabezpečení Samsung Knox, inteligentnímu řízení baterie a silnému procesoru poznáte zcela nový mobilní svět.

Kompletní specifikace ZDE

 

Samsung Galaxy Buds Plus

 

Naše úplně první sluchátka s 2-pásmovými reproduktory přinášejícími zvuk AKG s bohatými výškami a hlubokými basy, adaptivním systémem 3 mikrofonů pro křišťálově čisté hovory a dlouhotrvající výdrží baterie – vše pro prémiový zážitek z poslechu.

 

- rychlonabíjení (za 3 minuty až 1 hodina poslechu)

- 2 pásmový dynamický reproduktor

- až 11 hodin poslechu

- hlasový assistent

- podpora gest pro poklepání

 

Kompletní specifikace ZDE