Moto příslušenství

interphone

Oblečení už máte, motorku taky. A co dál? Můžete si jí u nás třeba doladit dle svých představ. Stačí si vybrat ze široké nabídky našich moto doplňků, které jsme pro vás připravili.Pro ty, co rádi komunikují i během jízdy se svým okolím, máme velmí oblíbené interkomy od italské značky Interphone. Nezapomněli jsme ani na to, že se občas můžete na motorce ztratit, proto pro vás máme i nabídku voděodolných GPS navigací a držáků Interphone pro vaše smartphony.Mezi další doplňky můžeme poskytnout voděodolné zásuvky, redukce a mnoho dalšího. 

 

Interkomy

 

Jaký interkom je pro Vás ten pravý ? 

Pokud nemáte ještě s tímto zařízením žádné zkušenosti, je potřeba si zodpovědět několik základních otázek. Jezdím na motorce nejraději sám, se spolujezdcem nebo s partou kamarádů ? Mám rád jednodenní projíždky a nebo jezdím na dlouhé trasy divokou přírodou ?

Pokud jezdíte na motorce sami a sháníte tak interkom pouze za účelem přijímání hovorů, pouštění hudby, rádia nebo navigace, nemusíte vzdálenost vůběc řešit. Pro Vás je ideální volbou Interphone Link v single provedení. Spojení s telefonem je velmi jednoduché, navíc můžete interkom ovládat i přes mobilní aplikaci. Baterie Vám vydrží až na 12 hodin. Bát se nemusíte ani kompatibility s helmou, Interphone pasuje jednoduše se všemi.

Máte rádi vyjíždky se spolujezdcem ? Ani pro Vás se toho z pohledu dosahu příliš nemění. Interphone Link má totiž dosah až 300 m. Pokud za Vámi tedy spolujezdec neběží v delší vzdálenosti :-) , je pro Vás naprosto dostatečný stejný model. Zde je jen výhodnější volit rovnou Interphone Link v twin provedení pro oba uživatele.

Vyrážíte na motorku s partou kamarádů ? Tady už je potřeba počítat s tím, že se bude vzdálenost mezi účastníky hovoru prodlužovat. Můžeme tak doporučit dva modely Sport a Tour.

Interphone Sport je o něco nižší model, který ale naprosto splňuje komunikaci mezi 4 motorkami. Ptáte se jen čtyřmi ? Reálně je možné připojit mnohem více uživatelů, značka Interphone ale neslibuje nic, co 100% nefunguje. S narůstajícím počtem spárovaných zařízení se mohou některé funkce narušovat a není tak s naprostou jistotou zaručena bezproblémová komunikace. Dosah modelu sport je 1 km a výdrž baterie v plném provozu 15 hodin. Samozřejmostí je také automatické znovunavázání ztraceného spojení a všechny další funkce, které nabízel již model Link.

Interphone Tour splňuje ty největší nároky na vzdálenost motorkářů, výdrž baterie a rychlost nabíjení. Dosah modelu Tour je až 1,5 km, přičemž se dá mezi více uživateli přemostit třeba až na 2,5 km. Výdrž baterie je minimálně 20 hodin. Reálně však vydrží 2-3 dny cca 8 hodinové komunikace denně. Velkou výhodou je turbo nabíjení, při kterém máte za 40 minut opět intercom plně nabitý. Navíc součástí balení je i powerbanka. Konferenční hovory jsou opět jako u modelu Sport možné i mezi čtyřmi uživateli. A opět je zde spousta dalších funkcí jako u předcházejících dvou modelů.

Teď už je tedy asi všem jasné, že při výběru intercomu je zásadní vzdálenost, na kterou chcete s ostatními komunikovat, výdrž baterie a kompatibilita s helmami či jinými zařízeními.

Srovnání modelů:

 compare

 compare

Držáky

 

Ideální společník pro jízdu na kole a motorce!

Pouzdra CellularLine Interphone jsou určena do extrémních situací, kde dokonale ochrání Váš přístroj. Jsou vytvořená na míru pro váš smartphone. Vrchní strana je vyrobená z elastického průhledného materiálu, který chrání displej přístroje před poškozením, vodou nebo blátem. Speciální úprava zajišťuje pohodlné ovládání přístroje, zároveň je přizpůsobena i pro ovládání dotykového displeje. Instalace samotného držáku je velmi rychlá a snadná.


Vlastnosti pouzdra Interphone: 

- voděodolné pouzdro se zavíráním 
- stupeň voděodolnosti: IPX4 
- speciální elastická folie na přední straně pro pohodlné ovládání telefonu v pouzdře 
- možnost otáčení o 360° 
- uchycení na řídítka se systémem rychlého odepínání 
- možnost pořizování videa během jízdy 
- nabíjení telefonu v pouzdře 
- sada obsahuje pouzdro a držák na řídítka o průměru 16 - 30mm

interphone holder 

Vlastnosti pouzdra Cradle a Crab: 

- univerzální pouzdro pro většinu smartphonů 
- zajištění telefonu gumičkami s ochranou proti zteření
- systém active lock proti zabránění rozevření držáku 
- možnost otáčení o 360° 
- uchycení na řídítka se systémem rychlého odepínání 
- nabíjení telefonu v pouzdře 
- sada obsahuje pouzdro a držák na řídítka o průměru 16 - 30mm

interphone holder

Vlastnosti pouzdra Interphone SMART: 

- ochrana telefonu proti vibracím, nárazům, stříkající vodě, dešti, prachu a jiným nečistotám
- speciální elastická folie na přední straně pro pohodlné ovládání telefonu v pouzdře 
- univerzální voděodolné pouzdro na smartphony do 6,0"
- možnost otáčení o 360° 
- zavírání pouzdra: dvojitý zip 
- kloub držáku umožňuje libovolný náklon a otáčení pouzdra
- sada obsahuje pouzdro a držák na řídítka o průměru 16 - 30mm

interphone holder

dále pro vás máme v nabídce řadu nabíječek, voděodolných zásuvek, náhradních dílů pro interkomy značky Interphone, redukce a mnoho dalšího. 

interphone holder

Domovská stránka Návrat na výpis
-- Vyhledávání --
-- Odběr článků --
Facebook Logo
Mobilsalon