Nová řada Samsung

Poslední dobou výrobce Samsung vydával chytré telefony ve vyšší střední třídě nebo vlajkové modely, ovšem na nižší střední třídu zapomínal. Pokud tedy zákazník nechtěl dát za telefon alespoň 7 tisíc, tak na lepší model od Samsungu mohl zapomenout.

Nyní se tato nová řada zaměřuje právě na kategorii zákazníků, která preferuje na telefonu hudbu, fotoaparát, internet, volání, ale nechtějí dávat za telefon zbytečně mnoho peněz.

Samsung J4+, J6 a J6+ jsou modely s velice kvalitním zpracováním, výbornou světelností u fotoaparátu a nejnovějším systémem Android.

Nyní si je trochu porovnáme.

Samsung Galaxy J4 Plus

 

Tento model disponuje velkým 6" IPS displejem s rozlišením HD+, které je dostačující a pixelů si nevšimnete. Fotoaparát má rozlišení 13MPx se světelností F/1,9 a přisvětlovací diodou. Za dobrých světelných podmínek uděláte s telefonem velice hezké fotografie, za šera se ovšem objevuje šum a fotky postrádají detaily. Výkon na rozdávání tento telefon rozhodně nemá, pohání jej pouze 4 jádrový procesor Snapdragon 425 a opreační paměť se zastavila na kapacitě 2GB. Uživatele potěší ovšem větší interní úložiště o kapacitě 32GB.

Pokud tedy chcete telefon na občasné focení a trávíte hodně času na internetu, tak je pro vás ten pravý.

KOUPIT V ESHOPU

Samsung J4 Plus 

Samsung Galaxy J6

 

Tento model z nové řady patří k těm nejvýkonějším. Systém pohání 8 jádrový Exynos 7870 a operační paměť má kapacitu 3GB. To vám zajistí bezproblémový chod i při větším počtu nainstalovaných aplikací. Interní úložiště je zde rovněž 32GB. Super-AMOLED display má uhlopříčku 5,6", ovšem díky minimálních rámečků patří telefon k velice kompaktním. Fotoaparát v cenové kategorii 5 tisíc korun patří k těm nejlepším a s baterií o kapacite 3000 mAh dokážete při běžném používání docílit i 2 denní výdrže.

KOUPIT V ESHOPU

 Samsung J6

Samsung Galaxy J6 Plus

 

 Nejvyšší model má rovněž 6" IPS display s HD+ rozlišením, interní úložiště o kapacitě 32GB a operační paměť je 3GB. Velké zklamání je zde přítomnost pouze 4 jádrového procesoru Snapdragon 425 a na chodu telefonu je to bohužel dost znát. U náročnějšího používání si nelze nepovšimnout zamrzání a obecně zpomaleného chodu v systému. Světlou stránkou tohoto telefonu je fotoaparát. Zde Samsung telefon osadil duální kamerou s 13+5MPx, světelností F/1,9 a širokoúhlým objektivem. Opět v této cenové kategorii jeden z nejlepší fotomobilů. 

KOUPIT V ESHOPU

 Samsung J6 Plus

Domovská stránka Návrat na výpis
-- Vyhledávání --
-- Odběr článků --
Facebook Logo
Mobilsalon