Předobjednávky Galaxy S23


 


Získejte balíček bonusů k předobjednávce

 

Předobjednejte nyní a získejte dvojnásobné úložiště zdarma a výkupní bonus 3 000 Kč.

 

Nabídka platí do 16. 2. 2023.

Galaxy S23 Ultra

 

Klíčové vlastnosti

 

 • Více inovací s důrazem na ekologii
  Nápadný symetrický design Galaxy S Ultra se vrací s jedním zásadním rozdílem – recyklovanými a k životnímu prostředí přívětivými materiály.Od kovového rámečku až po povrch skla displeje se zařízení může pochlubit zbrusu novými barevnými provedeními inspirovanými přírodou.
 • Zabudovaná vzpomínka na Note
  Připomeňte si Note s vestavěným perem S Pen. Díky němu můžete přejít na snazší a ekologičtější způsob kreslení či psaní poznámek – papírové skicáře a bloky tak už nebudete potřebovat.
 • Světla. Kamera. Akce!
  Profesionální fotoaparát pořizuje jasnější fotografie a videa – a to od soumraku do úsvitu.Inteligentní pixelový senzor se s režimem Nightography přizpůsobí nižšímu osvětlení, přičemž objektiv efektivně ztlumí odlesky pro dosažení dokonalých snímků.
 • Dechberoucí 200Mpx rozlišení
  Širokoúhlý fotoaparát s oproti svým předchůdcům téměř dvojnásobným rozlišením se postará o to, aby vaše fotografie byly vždy dokonale jasné.Přibližujte a ořezávejte své snímky a dodejte jim novou perspektivu – nebo je ponechte bez úprav a získejte všestranně dokonalý detail.
 • Dodá výdrž nezastavitelným
  Vaše výprava za epickým zážitkem z mobilního hraní je u konce. Mobilní platforma Snapdragon® 8 Gen 2 pro Galaxy optimalizuje a zefektivňuje chod vašeho zařízení pro plynulejší hraní bez zbytečného vyčerpávání kapacity baterie.
 • Fascinující výkon
  Během svého používání inteligentní 5000mAh (typická) baterie šetří energii, takže můžete své oblíbené hry hrát či streamovat dlouho do noci.
 • Zářná budoucnost na dosah ruky
  Displej Dynamic AMOLED 2X přináší precizní detaily, ať už při nízkém nebo naopak vysokém jasu.120Hz technologie pak chytře optimalizuje obnovovací frekvenci tak, aby vyhladila veškerou akci při současné úspoře elektrické energie.
 • Galaxy. Přesně podle vašich představ
  Uživatelské rozhraní One UI maximalizuje možnost přizpůsobení, čímž umožňuje kontrolu nad detaily – od zamykací obrazovky přes tapety až po widgety a notifikace

 

Galaxy S23 / S23+

 

Klíčové vlastnosti

 

 • Ohromte okolí záplavou přírodních odstínů
  Mějte u sebe zařízení, se kterým se odlišíte. Svěží nové barvy, inspirované přírodními krásami byly přetvořeny do přirozených odstínů a zasazeny do rámečku z leštěného kovu.
 • Rozjasní vaši noc
  Naplňte svou galerii epickými nočními snímky, které bude chtít vidět každý. Vylepšená umělá inteligence režimu Nightography zachová čistotu jednotlivých detailů, takže i snímky pořizované ve zhoršených světelných podmínkách budou prosvětlené a barevné.
 • Zachyťte i ten nejmenší detail
  Pořizujte úchvatně prokreslené snímky s 50Mpx širokoúhlým fotoaparátem.Technologie Detail Enhancer využívá síly umělé inteligence a vylepšuje hloubku pro ohromující, vysoce kvalitní fotografie.
 • Posílí váš výkon
  Mobilní platforma Snapdragon® 8 Gen 2, speciálně odladěná pro zařízení Galaxy, poskytne velkou porci výkonu a umožní lepší hraní a streamování obsahu, s vylepšenou výdrží baterie, která vás v pohodě podrží i během těch nejepičtějších dní.
 • Zábava, která nekončí
  S dlouhou výdrží 4 700mAh (typicky) baterie telefonu Galaxy S23+ a 3 900mAh (typicky) Galaxy S23 se necháte pohltit hraním, budete moci sledovat oblíbené filmy či seriály a poté telefonu rychle dodáte energii pomocí technologie super rychlého nabíjení.

 • Umožní vám vidět víc
  Okouzlete své smysly s optimálními barvami a jasem s funkcí adaptivního přizpůsobení venkovní viditelnosti.To, společně se 120Hz displejem, zjemňujícím posouvání obrazu a funkcí Eye Comfort Shield zajistí, že vaše oči zůstanou maximálně svěží, i když budete telefon sledovat třeba i ve tmě.
 • Galaxy. Přesně podle vašich představ
  Uživatelské rozhraní One UI maximalizuje možnost přizpůsobení, čímž umožňuje kontrolu nad detaily – od zamykací obrazovky přes tapety až po widgety a notifikace.